| naam | DE GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN POMPEN VAN DE PRECISIEinfusie, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISma |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | HE-608-P Elektrisch compatibel chirurgische operatietafel Operatietheaterbed voor algemene chirurgie |
|---|---|
| Sleutelwoord | Voldoe aan de vereisten van moderne scherp-randchirurgie |
| Matras | Nieuw materieel geheugenschuim |
| Materiaal | Het materiële roestvrije staal van de koolstofvezel |
| Uitgerust | Een batterij en een het laden apparaat |
| naam | Siriusmed V van de het Gebruiks de Medische fabriek van het reeks5l Huis Concentrator van de de Verk |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lange Levensduur van Moleculaire Zeven zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | V 5L-van het de voorraadhuis van de Zuurstofconcentrator van de Klaar het gebruiks atomiseren de ree |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lange Levensduur van Moleculaire Zeven zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | Elektrohydraulisch Bediening HE-608-T Tafel Chirurgisch Operatie Theaterbed Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het gebruiken van microcomputercontrole |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Trendelenburg | Gespleten beenplaat in twee stadia |
| Controlemechanisme | Visuele handpers |
| Machinenaam | Precisie Micro- Infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Machinenaam | CE/ISO de goedgekeurde pomp van de het Ziekenhuisinfusie |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Infusienauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Naamproduct | CE/ISO de goedgekeurde pomp van de het Ziekenhuisinfusie |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Naam van product | INFUSIEpompen, MI27, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Infusienauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | CE/ISO de goedgekeurde Pomp van de het Ziekenhuisspuit |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |