| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Eigenschap | geen lekkage |
| OEM | keur goed |
| Stijl | 3 in 1 verstuiver |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| Naam | De automachine van CPAP voor Huis niet Invasieve User-machine S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Machine van CPAP voor Huisgebruik |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | elektrisch |
| naam | Hoge van de de Stroomzuurstof van Stroomluchtbevochtigers HFNC Grote de therapieluchtbevochtigers hf |
|---|---|
| Sleutelwoord | De veiligheidsnorm HFNC voldoet aan hoger |
| Vertoning | Kleurenlcd Touch screen |
| Vochtigheidsoutput | >33 mg/Lat37°C >12mg/Lat 34 C >12mg/Lat31'C |
| Stroomwaaier | Volwassene 10 tot 80 LPM |
| naam | Van het de voorraadhuis van de zuurstofconcentrator atomiseert de Klaar het gebruikszuurstof met fun |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lange Levensduur van Moleculaire Zeven zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| naam | Het ziekenhuis en het huis gebruiken de Lage temperatuur van SL3C550 en lage drukzuurstofconcentrato |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lage temperatuur en lage druk de concentrator van de verrichtingszuurstof |
| Zuurstofconcentratie | 93±3% |
| Lawaai | 53dB (A) |
| Vertoning | Intelligente het groot-scherm gemakkelijke verrichting |
| naam | De auto Medische Draagbare Machine van CPAP met Luchtbevochtiger en Masker S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De auto Invasieve Machine van CPAP niet met Luchtbevochtiger en Masker |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |