| Naam | verdovingsmiddelenventilator |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Sleutelwoord | medische verdovingsmiddelenventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | kind en volwassen pediatrisch |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| naam | Veterinaire Anesthesiemachines, de fabrieksprijs van LV600 China |
|---|---|
| Vertoning | 8“ TFT, Touch screen, Hoogste licht |
| Ventilatiemodel | VCV, PCV, Handboek, Facultatieve Reserve simv-V (: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Uitademvolume | 20-1500ml (facultatieve 10-1600ml), Elektronisch PIEPGELUID, de parameters van Longwerktuigkundigen. |
| Golfvorm | Poot-t, stroom-T, V-T, Co2-t |
| naam | Makkelijk te gebruiken Veterinaire Anesthesiemachines, het Goed van de de fabrieksprijs van LV600 Ch |
|---|---|
| Vertoning | 8“ TFT, Touch screen, Hoogste licht |
| Ventilatiemodel | VCV, PCV, Handboek, Facultatieve Reserve simv-V (: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Uitademvolume | 20-1500ml (facultatieve 10-1600ml), Elektronisch PIEPGELUID, de parameters van Longwerktuigkundigen. |
| Golfvorm | Poot-t, stroom-T, V-T, Co2-t |
| naam | Van de de Anesthesiediepte van het verrichtingsgebruik de Multiparametermonitor OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De recentste generatie van de Multiparametermonitor van de Anesthesiediepte |
| Vertoning | 12.1 TFT-kleurenlcd het grote scherm |
| Toepassingsgebied | Volwassenen, pediatrisch en pasgeborenen |
| Materiaal | Plastiek, Staal |
| naam | Van de het Gebruiksanesthesie van de het ziekenhuisverrichting OSEN 8000D de Monitor van de de Diept |
|---|---|
| Sleutelwoord | De recentste generatie van de Multiparametermonitor van de Anesthesiediepte |
| Vertoning | 12.1 TFT-kleurenlcd het grote scherm |
| Toepassingsgebied | Volwassenen, pediatrisch en pasgeborenen |
| Materiaal | Plastiek, Staal |
| naam | De handbediende Diepte van de eerste hulposen 8000Dmedical Multiparameter van Anesthesiemonitor |
|---|---|
| Sleutelwoord | De recentste generatie van de Multiparametermonitor van de Anesthesiediepte |
| Vertoning | 12.1 TFT-kleurenlcd het grote scherm |
| Toepassingsgebied | Volwassenen, pediatrisch en pasgeborenen |
| Materiaal | Plastiek, Staal |
| naam | Beschikbare Compatibele de modulesmonitors 4 elektroden Siriusmed van de EEGsensor |
|---|---|
| Sleutelwoord | de Sensor van het 4 elektrodeneeg |
| Materiaal | Geleidende kleefstof |
| Grootte | 304*36mm |
| Het desinfecteren van Type | 75% alcohol |
| Naam | De medische & Elektrische Spuitpomp, gemakkelijke toetsenbordinput, vormt, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | (maximum) 0.01-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Zuivering/Haptarief | (maximum) 100-800ml/h, KVO-tarief 3ml/h of 1ml/h of =flowrate |
| Nauwkeurigheid | ±2% |