| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| ModelNumbe | Hij-k-6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Werkende ruimte, endoscopische werkende ruimte, |
| naam | PM5000 van de de Golfvorm de Draagbare ICU Multiparameter van 12 Duimecg Medische Geduldige Monitor |
|---|---|
| Sleutelwoord | De geduldige monitor van Ecg van het het ziekenhuisicu gebruik |
| Afmetingen | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Het scherm | 12.1in TFT LCD |
| Resolutie | 800 x 600 pixel |
| Naam | Flexibele Stapelbare automatische aangedreven vrije de stroomklem van de Infusiepomp |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Betaalbare en Gemakkelijk te gebruiken Noodsituatieventilator voor coivd-19 |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| Naam | De auto Medische Draagbare Machine van CPAP met Luchtbevochtiger en Masker S25 Purple Horn |
|---|---|
| Sleutelwoord | De auto Invasieve Machine van CPAP niet met Luchtbevochtiger en Masker |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| naam | De auto Medische Draagbare Machine van CPAP met Luchtbevochtiger en Masker S25 Purple Horn |
|---|---|
| Sleutelwoord | De auto Invasieve Machine van CPAP niet met Luchtbevochtiger en Masker |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| naam | Betaalbare en Gemakkelijk te gebruiken Noodsituatieventilator voor coivd-19 h-100C |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| Naam | Het hulpmiddel van de medische apparatuurtest-- G08, Analysator de voor algemeen gebruik van de gass |
|---|---|
| Sleutelwoord | Purple Horn ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor anesthesiemachine en ventilator |
| naam | Ademhalingsluchtbevochtiger voor Verwarmde Ventilator, gelijke met ingevoerde & binnenlandse ventila |
|---|---|
| Sleutelwoord | Purple Horn ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor anesthesiemachine en ventilator |
| Betalingscondities | T/T |