| naam | INFUSIEpompen, MI23, MATERIAAL VAN HET LAGE KOSTEN HET CE/ISO GOEDGEKEURDE ZIEKENHUIS |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | INFUSIEpompen, MI23, CHINEES GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal VAN DE FABRIEKSprijs CE/ISO |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| productnaam | Precisie Micro- infusiepompen, Chinese Fabrieksprijs Mi20, Ce/Iso keurden het Ziekenhuismateriaal go |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Het Tarief van de infusiestroom | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Het Tarief van de occlusiedruk | Drie niveaus: hoog, Middelgroot, Laag |
| naam | Van de de Prijsprecisie van CHINA de SPUITpompen, MS31, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| productnaam | Van de de Prijsprecisie van CHINA de SPUITpompen, MS31, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Productalarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | POMPEN VAN DE DE LAGE PRIJS DE GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN SPUIT VAN CHINA, MS51, CE/ISO GOEDGEKEURD IC |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| productnaam | POMPEN VAN DE DE LAGE PRIJS DE GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN SPUIT VAN CHINA, MS51, CE/ISO GOEDGEKEURD IC |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C. |
| naam | Gemaakt in het Veterinaire Goede Product van China, Infusiepompen, Mi25, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Gemaakt in het Veterinaire Materiaal van China, Infusiepompen, Mi25, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Hij-k-3 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitscertificering | CE ISO 13485 |