| naam | Van de lijst hij-608-T1 van het Purple Horn Medische Roestvrije staal hand regelbare chirurgische de |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruik van de elektrische technologie van de opdringerstransmissie |
| Uitgerust | Één-zeer belangrijke het terugstellenfunctie |
| Brug | Elektrische ingebouwde nierbrug |
| Ontwerp | Hoofd en beenplaat verwisselbaar ontwerp |
| naam | Hij-608-Medische het Werken van OT Elektrische Chirurgische Lijst Multifunctionele Oog |
|---|---|
| Sleutelwoord | Manipuleer gemakkelijk de diverse functies van de lijst. |
| Handadjutable van Ingebouwde Nierbrug | 0-120 (mm) |
| Basis | T-vormig ontwerp |
| Matras | 80mm het schuim van het dubbel-laaggeheugen |
| naam | De medische Elektrische Chirurgische Werkende Lijst Multifunctionele Oog hij-608-a van OT |
|---|---|
| Sleutelwoord | Manipuleer gemakkelijk de diverse functies van de lijst. |
| Handadjutable van Ingebouwde Nierbrug | 0-120 (mm) |
| Basis | T-vormig ontwerp |
| Matras | 80mm het schuim van het dubbel-laaggeheugen |
| naam | De chirurgische Zaal Lijst van het het Ziekenhuis Elektrische Theater, Werkende Lijst Purple Horn Me |
|---|---|
| Sleutelwoord | Functionaliteit en comfort voor meer efficiency in de werkende ruimte |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Batterijsteun | JA |
| Brug omhoog | ≥120mm |
| naam | Elektrische gynaecologische ziekenhuis Purple Horn SXD8801 Apparatuur Operatietafel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Functionaliteit en comfort voor meer efficiency in de werkende ruimte |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Batterijsteun | JA |
| Brug omhoog | ≥120mm |
| naam | De GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN POMPEN van de Precisieinfusie, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISma |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | Van het de Kwaliteits Veterinaire Product van CHINA de Infusiepompen, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Leve |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Naam van prodcut | INFUSIEpompen, MI27, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | INFUSIEpompen, MI23, HET GOEDE MATERIAAL VAN HET PRIJSce/iso GOEDGEKEURDE ZIEKENHUIS |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | INFUSIEpompen, MI23, MATERIAAL VAN HET GOEDE KWALITEITS HET CE/ISO GOEDGEKEURDE ZIEKENHUIS |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |