| naam | GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN DE SPUITpompen VAN CHINA, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| Machinenaam | HOOG - DE POMPEN VAN DE KWALITEITSspuit, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Functiealarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | DE POMPEN VAN DE LAGERE PRIJSspuit, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | DE POMPENwit VAN DE LAGERE PRIJSspuit, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURDE MEDISCHE APPARATUUR |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Machinealarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | WIT VAN DE SPUITpompen VAN CHINA HET GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN, MS58, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAA |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | VAN DE DE PRECISIEspuit VAN CHINA DE POMPEN GOEDE KWALITEIT, MS58, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | WIT VAN DE SPUITpompen VAN CHINA HET GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN, MS32, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAA |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | Het ziekenhuis en huisconcentrator van de gebruiksssl3c510 de Medische zuurstof voor Purple Horn |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lage temperatuur en lage druk de concentrator van de verrichtingszuurstof |
| Zuurstofconcentratie | 93±3% |
| Lawaai | 53dB (A) |
| Vertoning | Intelligente het groot-scherm gemakkelijke verrichting |
| naam | Chirurgisch Zaal de Verrichtings Licht Plafond sx-II 700L van Shadowless heelt Kracht |
|---|---|
| Sleutelwoord | In de shadowless lamp van de venipunctureverrichting |
| Aantal bollen | 80pcs |
| Verlichting (Lux) | 40,0000-140,000Lux |
| Kleurentemperatuur (k) | 3700K ~5000K |
| naam | Hij-L700 het chirurgische licht van het het Ziekenhuismateriaal voor onderzoeks shadowless LEIDENE v |
|---|---|
| Sleutelwoord | 80pcs van de shadowless lamp van de bollenverrichting |
| (Regelbare) verlichting | 40,000-180,000Lux |
| Machtsconsumptie (w) | 80 |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |