| naam | Zh-A51 Medische zuurstofconcentrator voor medisch en huisgebruik Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Olie vrije Compressor 24 uren het ononderbroken werken |
| Zuurstofzuiverheid | 93%±3% |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| Nominale spanning | AC220±22V, 50HZ±1HZ |
| naam | Vervoerventilator voor covid-19 - Jogger, Siriusmed-Noodsituatie |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| naam | Draagbare die Ventilator in China wordt gemaakt - Beste Prijs h-100C en Kwaliteit |
|---|---|
| Model | H-100C |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| naam | Gemaakt in de Noodsituatie ventilator-Jogger van China Draagbaar met karretje |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| naam | De veterinaire Pompen van de Productinfusie, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | De veterinaire Pompen van de Productinfusie, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Gemakkelijk te gebruiken infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, |
| naam | Betaalbare witte infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Macihnenaam | De GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN POMPEN van de Precisieinfusie, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISma |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Infusienauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | DE GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN POMPEN VAN DE PRECISIEinfusie, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISma |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |