| naam | Siriusmedoem Draagbare Machine V van de Zuurstofconcentrator de Zuurstofgenerator van het reekshuis |
|---|---|
| Sleutelwoord | lntelligent self-checking systeem met foutcode die in LCD tonen. |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Zuurstofzuiverheid | 93%±3% |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | La-Machine van Reeks de Medische Draagbare Autobipap met Luchtbevochtiger en Masker |
|---|---|
| Sleutelwoord | Machine van BiPAP van het huisgebruik de Auto |
| Islop | Auto, Niveau 1-6 |
| Materiaal | Metaal, Plastiek |
| Geluidsniveau | ≤30dB |
| Naam van product | GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN INFUSIEpompen, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN WITTE DE INFUSIEpompen VAN CHINA, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURDE MEDISCHE APPARA |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | Siriusmed V Medische de Generator van de de Concentratorzuurstof van de reeks5l Zuurstof |
|---|---|
| Sleutelwoord | 24 uren Ononderbroken Werkende zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | V van de het gebruiksfilter van het reeks5l Ziekenhuis van het het huisgebruik 96% de zuurstofconcen |
|---|---|
| Sleutelwoord | Super zuurstof-Concentrator met geringe geluidssterkte |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | Draagbare Ventilator - Hulpdiensten - Licht en Comfortabel |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Naam | De auto Invasieve Machine van CPAP niet met Verwarmde Luchtbevochtiger User-machine S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Invasieve Machine van CPAP de niet voor Huisgebruik |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Naam | De automachine van CPAP voor Huis niet Invasieve User-machine S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Machine van CPAP voor Huisgebruik |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Eigenschap | geen lekkage |
| Stijl | 3 in 1 verstuiver |
| Garantie | 1 jaar |
| OEM | keur goed |