| naam | DE POMPEN VAN DE DE PRECISIEspuit VAN CHINA, MS51, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | WIT VAN DE SPUITpompen VAN CHINA HET GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN, MS58, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAA |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | Hij-L700 het chirurgische licht van het het Ziekenhuismateriaal voor onderzoeks shadowless LEIDENE v |
|---|---|
| Sleutelwoord | 80pcs van de shadowless lamp van de bollenverrichting |
| (Regelbare) verlichting | 40,000-180,000Lux |
| Machtsconsumptie (w) | 80 |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| naam | De handbediende Diepte van de eerste hulp medische Multiparameter van Anesthesiemonitor OSEN 8000D |
|---|---|
| Sleutelwoord | De recentste generatie van de Multiparametermonitor van de Anesthesiediepte |
| Vertoning | 12.1 TFT-kleurenlcd het grote scherm |
| Toepassingsgebied | Volwassenen, pediatrisch en pasgeborenen |
| Materiaal | Plastiek, Staal |
| naam | De GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN POMPEN van de Precisieinfusie, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISma |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | INFUSIEpompen, MI23, HET GOEDE MATERIAAL VAN HET PRIJSce/iso GOEDGEKEURDE ZIEKENHUIS |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | INFUSIEpompen, MI23, CHINEES GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal VAN DE FABRIEKSprijs CE/ISO |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | Gemaakt in het Veterinaire Goede Product van China, Infusiepompen, Mi25, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Veterinaire Anesthesiemachines, de fabrieksprijs van LV600 China |
|---|---|
| Vertoning | 8“ TFT, Touch screen, Hoogste licht |
| Ventilatiemodel | VCV, PCV, Handboek, Facultatieve Reserve simv-V (: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Uitademvolume | 20-1500ml (facultatieve 10-1600ml), Elektronisch PIEPGELUID, de parameters van Longwerktuigkundigen. |
| Golfvorm | Poot-t, stroom-T, V-T, Co2-t |
| naam | Gemaakt in de Noodsituatie ventilator-Jogger van China Draagbaar met karretje |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |