| Naam | Medische apparatuurtoebehoren van ventilator, Luchtbuis met de Norm van Europa voor het verbinden va |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor zuigelingen en volwassenen |
| Naam | Medische apparatuurtoebehoren van ventilator, Luchtbuis met Duitse Norm voor het verbinden van een z |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor zuigelingen en volwassenen |
| Naam | Medische apparatuurtoebehoren van ventilator, Luchtbuis met Franse Norm voor het verbinden van een z |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor zuigelingen en volwassenen |
| Naam | Medische apparatuurtoebehoren van ventilator, Luchtbuis met Britse Norm voor het verbinden van een z |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor zuigelingen en volwassenen |
| naam | Medische apparatuurtoebehoren van ventilator, Luchtbuis met Franse Norm voor het verbinden van een z |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor zuigelingen en volwassenen |
| naam | Siriusmedoem Draagbare Machine V van de Zuurstofconcentrator de Zuurstofgenerator van het reekshuis |
|---|---|
| Sleutelwoord | lntelligent self-checking systeem met foutcode die in LCD tonen. |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Zuurstofzuiverheid | 93%±3% |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | Het ziekenhuisicu goedkope geduldige monitor Siriusmed van Ce van CONTEC PM5000 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het geduldige klinische milieu van het monitorziekenhuis homecare |
| Vertoning | 12.1in TFT LCD witte leiden backlight, |
| Gewicht | 3.75KG (8.27Ib), met inbegrip van 1 batterij |
| Materiaal | Plastiek, ABS |
| naam | Hoge van de de Stroomzuurstof van Stroomluchtbevochtigers HFNC Grote de therapieluchtbevochtigers hf |
|---|---|
| Sleutelwoord | De veiligheidsnorm HFNC voldoet aan hoger |
| Vertoning | Kleurenlcd Touch screen |
| Vochtigheidsoutput | >33 mg/Lat37°C >12mg/Lat 34 C >12mg/Lat31'C |
| Stroomwaaier | Volwassene 10 tot 80 LPM |
| naam | Van het de voorraadhuis van de zuurstofconcentrator atomiseert de Klaar het gebruikszuurstof met fun |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lange Levensduur van Moleculaire Zeven zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | Elektrisch compatibel Chirurgisch hij-608-p het Theaterbed van de Werkende Lijstverrichting voor Sir |
|---|---|
| Sleutelwoord | Voldoe aan de vereisten van moderne scherp-randchirurgie |
| Matras | Nieuw materieel geheugenschuim |
| Materiaal | Het materiële roestvrije staal van de koolstofvezel |
| Uitgerust | Een batterij en een het laden apparaat |