| naam | Elektro Hydraulisch het Theaterbed Siriusmed hij-608-t van de Werkende Lijst Chirurgisch Verrichting |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het gebruiken van microcomputercontrole |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Trendelenburg | Gespleten beenplaat in twee stadia |
| Controlemechanisme | Visuele handpers |
| naam | Van de lijst hij-608-T1 van het Siriusmed Medische Roestvrije staal hand regelbare chirurgische de v |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruik van de elektrische technologie van de opdringerstransmissie |
| Uitgerust | Één-zeer belangrijke het terugstellenfunctie |
| Brug | Elektrische ingebouwde nierbrug |
| Ontwerp | Hoofd en beenplaat verwisselbaar ontwerp |
| naam | Van de de Anesthesiediepte van het verrichtingsgebruik de Multiparametermonitor OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De recentste generatie van de Multiparametermonitor van de Anesthesiediepte |
| Vertoning | 12.1 TFT-kleurenlcd het grote scherm |
| Toepassingsgebied | Volwassenen, pediatrisch en pasgeborenen |
| Materiaal | Plastiek, Staal |
| naam | CE/ISO de goedgekeurde Pomp van de het Ziekenhuisspuit |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | Draagbare Ventilator - Hulpdiensten - Licht en Comfortabel |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| naam | Vervoerventilator voor covid-19 - Jogger, Siriusmed-Noodsituatie |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| Naam | De automachine van CPAP voor Huis niet Invasieve User-machine S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Machine van CPAP voor Huisgebruik |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | elektrisch |
| naam | V 5L-van het de voorraadhuis van de Zuurstofconcentrator van de Klaar het gebruiks atomiseren de ree |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lange Levensduur van Moleculaire Zeven zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | V van de het gebruiksfilter van het reeks5l Ziekenhuis van het het huisgebruik 96% de zuurstofconcen |
|---|---|
| Sleutelwoord | Super zuurstof-Concentrator met geringe geluidssterkte |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| Machinenaam | Precisie Micro- Infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |