| naam | S25 Gezondheidszorg voor Slaap Autocpap BIPAP Machine voor niet Invasief Huis |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Machine van CPAP voor Huisgebruik |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| naam | Noodventilator voor COVID-19 - Siriusmed Beste prijs en kwaliteit |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| naam | De auto Medische Draagbare Machine van CPAP met Luchtbevochtiger en Masker S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De auto Invasieve Machine van CPAP niet met Luchtbevochtiger en Masker |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| naam | De auto Medische Draagbare Machine van CPAP met Luchtbevochtiger en Masker S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | De auto Invasieve Machine van CPAP niet met Luchtbevochtiger en Masker |
| Gewicht | 0.8kg (zonder luchtbevochtiger) |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| naam | Fabrieksprijs SL3C510 Medische en thuisgebruik zuurstofconcentrator voor Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruik ruisonderdrukkingstechnologie, geluidsarme werking, geen slaapverstoring; |
| Zuurstofconcentratie | 93±3% |
| Lawaai | 53dB (A) |
| Vertoning | Intelligente het groot-scherm gemakkelijke verrichting |
| Naam | verdovingsmiddelenventilator |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Sleutelwoord | medische verdovingsmiddelenventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | kind en volwassen pediatrisch |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| naam | Draagbare die Ventilator in China wordt gemaakt - Beste Prijs h-100C en Kwaliteit |
|---|---|
| Model | H-100C |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| naam | Betaalbare en Gemakkelijk te gebruiken Noodsituatieventilator voor coivd-19 |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Toepassing | Pediatrie en volwassenen |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | ISO 13485; ISO 9001 |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |