| naam | Het ziekenhuis en het huis gebruiken de Lage temperatuur van SL3C550 en lage drukzuurstofconcentrato |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lage temperatuur en lage druk de concentrator van de verrichtingszuurstof |
| Zuurstofconcentratie | 93±3% |
| Lawaai | 53dB (A) |
| Vertoning | Intelligente het groot-scherm gemakkelijke verrichting |
| naam | De lamp Werkende Zaal hij-L500 van Shadowless van het Siriusmed Chirurgische Instrument prijzen voor |
|---|---|
| Sleutelwoord | Echte koude lichtbron opmerkelijke shadowless gevolgen |
| Verlichting | Uitstekende diepteverlichting |
| Systemen | De geavanceerde systemen van de controle universele Opschorting |
| Houder | De moderne laminaire houder van de stroomlamp |
| naam | Hij-608-p Elektrische compatibele Chirurgische Werkende Lijst hij-608-p voor Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Voldoe aan de vereisten van moderne scherp-randchirurgie |
| Matras | Nieuw materieel geheugenschuim |
| Materiaal | Het materiële roestvrije staal van de koolstofvezel |
| Uitgerust | Een batterij en een het laden apparaat |
| naam | HE-608-P Operatietafel Medische Universele Manuele Operatietafel Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Voldoe aan de vereisten van moderne scherp-randchirurgie |
| Matras | Nieuw materieel geheugenschuim |
| Materiaal | Het materiële roestvrije staal van de koolstofvezel |
| Uitgerust | Een batterij en een het laden apparaat |
| naam | Operatietafel Medical HE-608-P Universele handmatige operatietafel Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Voldoe aan de vereisten van moderne scherp-randchirurgie |
| Matras | Nieuw materieel geheugenschuim |
| Materiaal | Het materiële roestvrije staal van de koolstofvezel |
| Uitgerust | Een batterij en een het laden apparaat |
| naam | Hij-608-t Elektro Hydraulisch het Theaterbed Siriusmed van de Werkende Lijst Chirurgisch Verrichting |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het gebruiken van microcomputercontrole |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Trendelenburg | Gespleten beenplaat in twee stadia |
| Controlemechanisme | Visuele handpers |
| naam | Het elektrische Gynaecologische van het de Verrichtingstheater van de Verrichtingslijst Chirurgische |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het gebruiken van microcomputercontrole |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Trendelenburg | Gespleten beenplaat in twee stadia |
| Controlemechanisme | Visuele handpers |
| naam | Elektrohydraulisch Bediening HE-608-T Tafel Chirurgisch Operatie Theaterbed Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het gebruiken van microcomputercontrole |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Trendelenburg | Gespleten beenplaat in twee stadia |
| Controlemechanisme | Visuele handpers |
| naam | De chirurgische Zaal Lijst van het het Ziekenhuis Elektrische Theater, Werkende Lijst Siriusmed Medi |
|---|---|
| Sleutelwoord | Functionaliteit en comfort voor meer efficiency in de werkende ruimte |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Batterijsteun | JA |
| Brug omhoog | ≥120mm |
| naam | Elektrische gynaecologische ziekenhuis Siriusmed SXD8801 Apparatuur Operatietafel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Functionaliteit en comfort voor meer efficiency in de werkende ruimte |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Batterijsteun | JA |
| Brug omhoog | ≥120mm |