| naam | medische draagbare touchscreen siriusmed ventilator |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Stroombron | Elektrisch |
| Materiaal | Metaal, Plastiek |
| Garantie | 1 jaar |
| naam | Nieuwe van de de stopintern verpleegde patiënt van het ontwerpziekenhuis ICU de monitorht9 reeks Sir |
|---|---|
| Sleutelwoord | geduldige monitor met 3/5-lood ECG, Hwatime SpO2, NIBP, RESP, 2-temperaturen |
| ECG | Aantal Lood 3 of 5 lood |
| ECG-Signaalwaaier | ±8 m V (vp-P) |
| Het schermgrootte | 17“ het scherm van kleurentft lcd met multikanaal |
| naam | Goedkoop Geduldig Monitorum2012 Uniek geneigd paneel Siriusmed Meical |
|---|---|
| Sleutelwoord | Unieke geneigde de opslag Geduldige Monitor van de paneel grote capaciteit |
| Materiaal | Plastiek en staal |
| Afmetingen | 178mmWx285mmHx310mmD |
| Het schermgrootte | 12,1 duim diagonale high-resolution |
| naam | HE-608-P Elektrisch compatibel chirurgische operatietafel Operatietheaterbed voor algemene chirurgie |
|---|---|
| Sleutelwoord | Voldoe aan de vereisten van moderne scherp-randchirurgie |
| Matras | Nieuw materieel geheugenschuim |
| Materiaal | Het materiële roestvrije staal van de koolstofvezel |
| Uitgerust | Een batterij en een het laden apparaat |
| naam | Het elektro Hydraulische van het de Verrichtingstheater van de Werkende Lijst hij-608-t Chirurgische |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het gebruiken van microcomputercontrole |
| Materiaal | Metaal, Staal, Roestvrij staal |
| Trendelenburg | Gespleten beenplaat in twee stadia |
| Controlemechanisme | Visuele handpers |
| naam | Zh-A51 Medische zuurstofconcentrator voor medisch en huisgebruik Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | Olie vrije Compressor 24 uren het ononderbroken werken |
| Zuurstofzuiverheid | 93%±3% |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| Nominale spanning | AC220±22V, 50HZ±1HZ |
| naam | Beschikbare Compatibele de modulesmonitors 4 elektroden Siriusmed van de EEGsensor |
|---|---|
| Sleutelwoord | de Sensor van het 4 elektrodeneeg |
| Materiaal | Geleidende kleefstof |
| Grootte | 304*36mm |
| Het desinfecteren van Type | 75% alcohol |
| naam | De Voorraad Autocpap machine van China Medisch met Luchtbevochtiger en Masker S25 Siriusmed |
|---|---|
| Sleutelwoord | CPAP-Machine met Luchtbevochtiger en Masker |
| Statische Druknauwkeurigheid | 0,5 cm H2O |
| Materiaal | Plastiek |
| Krachtbron | Elektrisch |
| naam | Siriusmed V Medische de Generator van de de Concentratorzuurstof van de reeks5l Zuurstof |
|---|---|
| Sleutelwoord | 24 uren Ononderbroken Werkende zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |
| naam | Siriusmed V van de het Gebruiks de Medische fabriek van het reeks5l Huis Concentrator van de de Verk |
|---|---|
| Sleutelwoord | Lange Levensduur van Moleculaire Zeven zuurstof-Concentrator |
| Geluidsniveau | ≤40dB |
| Type | Ademhalingsapparaten |
| Stroomwaaier | 0,6 --5L |