| Naam | Hfo-1 de verwarmde Bevochtigde Hoge Apparaten HFNC van de Stroomzuurstof voor het Ziekenhuis |
|---|---|
| Sleutelwoord | De verwarmde Bevochtigde Hoge Apparaten van de Stroomzuurstof |
| Vertoning | Kleurenlcd Touch screen |
| Unieke Functies | SpO2, O2 spoel, Tendensoverzicht, Hulpo2 |
| Temperatuur het plaatsen nauwkeurigheid | ±2℃ |
| naam | Ziekenhuis- en thuisgebruik Medische zuurstofconcentrator SL3C550 5L/10L |
|---|---|
| Sleutelwoord | 10 LPM-Dual Flows medische operatie zuurstofconcentrator |
| Zuurstofconcentratie | 93±3% |
| Lawaai | 53dB (A) |
| Vertoning | Intelligente het groot-scherm gemakkelijke verrichting |
| naam | medische draagbare touchscreen siriusmed ventilator |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Stroombron | Elektrisch |
| Materiaal | Metaal, Plastiek |
| Garantie | 1 jaar |
| naam | medische draagbare touchscreen siriusmed ventilator |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Stroombron | Elektrisch |
| Materiaal | Metaal, Plastiek |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Het hulpmiddel van de medische apparatuurtest-- G08, Analysator de voor algemeen gebruik van de gass |
|---|---|
| Sleutelwoord | siriusmed ventilator |
| Garantie | 1 jaar |
| Instrumentenclassificatie | Klasse I |
| Wijd gebruikswaaier | Geschikt voor anesthesiemachine en ventilator |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Naam van het product | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| naam | DE GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN POMPEN VAN DE PRECISIEinfusie, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISma |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |