| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| TOEPASSING | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende Zaal |
| Garantie | 1 jaar |
| Machinenaam | CE/ISO de goedgekeurde pomp van de het Ziekenhuisinfusie |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Infusienauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Naamproduct | CE/ISO de goedgekeurde pomp van de het Ziekenhuisinfusie |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Naam van product | INFUSIEpompen, MI27, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Infusienauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | CE/ISO de goedgekeurde Pomp van de het Ziekenhuisspuit |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |