| naam | Vitavue10 geduldige de Verrichtingszaal ICU van het monitorziekenhuis Draagbare Volledige helderheid |
|---|---|
| Sleutelwoord | De Geduldige Monitor van de Vitavuereeks 360 van het Alarmgraden Licht |
| Het scherm | Ruzie Vrij Touch screen |
| Categorieën | Geduldige Status en systeemstatus |
| Afmetingen | 278 (W) x190 (H) x120 (D) mm |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| ModelNumbe | Hij-k-6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Werkende ruimte, endoscopische werkende ruimte, |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Hij-k-3 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | CE, ISO 13485 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Hij-k-3 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitscertificering | CE ISO 13485 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Hij-k-6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitscertificering | CE ISO 13485 |
| naam | De veterinaire Pompen van de Productinfusie, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | De veterinaire Pompen van de Productinfusie, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Gemakkelijk te gebruiken infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, |
| naam | Betaalbare witte infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Naam van product | GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN INFUSIEpompen, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |