| naam | GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN DE SPUITpompen VAN CHINA, MS58, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN DE SPUITpompen VAN CHINA, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| Machinenaam | HOOG - DE POMPEN VAN DE KWALITEITSspuit, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Functiealarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | DE POMPEN VAN DE LAGERE PRIJSspuit, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | DE POMPENwit VAN DE LAGERE PRIJSspuit, MS37, CE/ISO GOEDGEKEURDE MEDISCHE APPARATUUR |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Machinealarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | VAN DE DE PRECISIEspuit VAN CHINA DE POMPEN GOEDE KWALITEIT, MS58, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAAL |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | WIT VAN DE SPUITpompen VAN CHINA HET GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN, MS32, CE/ISO GOEDGEKEURD ICU-MATERIAA |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | Chirurgisch Zaal de Verrichtings Licht Plafond sx-II 700L van Shadowless heelt Kracht |
|---|---|
| Sleutelwoord | In de shadowless lamp van de venipunctureverrichting |
| Aantal bollen | 80pcs |
| Verlichting (Lux) | 40,0000-140,000Lux |
| Kleurentemperatuur (k) | 3700K ~5000K |
| naam | La-Machine van Reeks de Medische Draagbare Autobipap met Luchtbevochtiger en Masker |
|---|---|
| Sleutelwoord | Machine van BiPAP van het huisgebruik de Auto |
| Islop | Auto, Niveau 1-6 |
| Materiaal | Metaal, Plastiek |
| Geluidsniveau | ≤30dB |
| naam | Hij-L500I het Medische lichte chirurgische licht van de materiaal mobiele geleide werkende lamp |
|---|---|
| Sleutelwoord | Universeel opschortingssysteem |
| Materiaal | Metaal, Plastiek, Staal |
| Lichte Verlichting | 30,000-160,000Lux |
| Type van bol | Leiden |