| naam | Van de de Prijsprecisie van CHINA de SPUITpompen, MS31, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| productnaam | Van de de Prijsprecisie van CHINA de SPUITpompen, MS31, CE/ISO GOEDGEKEURD het ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Productalarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | POMPEN VAN DE DE LAGE PRIJS DE GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN SPUIT VAN CHINA, MS51, CE/ISO GOEDGEKEURD IC |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.999ml, Stap by0.01ml |
| Sryingegrootte | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Haptarief | 2ml spuit: 100ml/h; 5ml spuit: 150ml/h; 10ml spuit: 400ml/h; 20ml spuit: 600ml/h; 30ml spuit: 1000ml |
| Alarm | Lage batterij; Weg uitgeputte batterij, Lucht in lijn, open Deur, A.C. en D.C., Pauzeoverwerk |
| naam | Gemaakt in het Veterinaire Materiaal van China, Infusiepompen, Mi25, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Veterinaire Anesthesiemachines, het Goed van de de fabrieksprijs van LV600 China na de dienst |
|---|---|
| Vertoning | 8“ TFT, Touch screen, Hoogste licht |
| Ventilatiemodel | VCV, PCV, Handboek, Facultatieve Reserve simv-V (: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Uitademvolume | 20-1500ml (facultatieve 10-1600ml), Elektronisch PIEPGELUID, de parameters van Longwerktuigkundigen. |
| Golfvorm | Poot-t, stroom-T, V-T, Co2-t |
| naam | Makkelijk te gebruiken Veterinaire Anesthesiemachines, het Goed van de de fabrieksprijs van LV600 Ch |
|---|---|
| Vertoning | 8“ TFT, Touch screen, Hoogste licht |
| Ventilatiemodel | VCV, PCV, Handboek, Facultatieve Reserve simv-V (: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Uitademvolume | 20-1500ml (facultatieve 10-1600ml), Elektronisch PIEPGELUID, de parameters van Longwerktuigkundigen. |
| Golfvorm | Poot-t, stroom-T, V-T, Co2-t |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Hij-k-3 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteitscertificering | CE ISO 13485 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| ModelNumbe | Hij-k-6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Toepassing | Werkende ruimte, endoscopische werkende ruimte, |
| naam | PM5000 van de de Golfvorm de Draagbare ICU Multiparameter van 12 Duimecg Medische Geduldige Monitor |
|---|---|
| Sleutelwoord | De geduldige monitor van Ecg van het het ziekenhuisicu gebruik |
| Afmetingen | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Het scherm | 12.1in TFT LCD |
| Resolutie | 800 x 600 pixel |
| Naam | Flexibele Stapelbare automatische aangedreven vrije de stroomklem van de Infusiepomp |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Nauwkeurigheid | ±5% |