| Naam | De medische & Elektrische Spuitpomp, gemakkelijke toetsenbordinput, vormt, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | (maximum) 0.01-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Zuivering/Haptarief | (maximum) 100-800ml/h, KVO-tarief 3ml/h of 1ml/h of =flowrate |
| Nauwkeurigheid | ±2% |
| Type | Anesthesiemateriaal & Gecontroleerde toebehoren, elektronisch, Anesthesiemachine, Aspirator |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | de prijs van de anesthesiemachine, Goede anesthesiemachine, veterinaire anesthesiemachine, de Medisc |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen Zaal, volwassen, pediatrisch |
| Type | Het Gasmachine van de dierenartsanesthesie, het scherm met aanraking, AGSS, PIEPGELUIDklep, Co2-abso |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Het Gasmachine van de dierenartsanesthesie, het scherm met aanraking, AGSS, PIEPGELUIDklep, Co2-abso |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Gecontroleerde toebehoren, elektronisch, Anesthesiemachine, Aspirator |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | de prijs van de anesthesiemachine, Goede anesthesiemachine, veterinaire anesthesiemachine, de Medisc |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Werkende Zaal |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| instrumentenclassificatie | Klasse III |
| productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Dierenarts, Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die Zaal, voor dieren wordt toegepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Anesthesiemateriaal & Toebehoren, Anesthesiemachine, Ademhalingsapparaten |
|---|---|
| Instrumentenclassificatie | Klasse III |
| Productnaam | De Anesthesiemachine van de het ziekenhuisverstuiver, Volwassen Anesthesiemachine, Verdovingsmiddele |
| Toepassing | Werkende die voor kind wordt toegepast en volwassen, Volwassen en pediatrische Zaal, (3kg over) |
| Garantie | 1 jaar |
| Het ziekenhuismeubilair | Hangende ICU |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Krachtbron | Elektriciteit |
| OEM | Beschikbaar |
| Kwaliteitscertificering | CE & ISO |