| naam | BETAALBARE WITTE INFUSIEpompen, MI22, CE/ISO GOEDGEKEURD HET ZIEKENHUISmateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.1-9999.9ml, Stap door 0.1ml |
| Stroomtarief | 0.1-1800ml/h, Stap door 0.1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Naam | Gemaakt in Veterinair de Lage prijs Goed Product van China, Infusiepompen, Mi25, Goedgekeurde Ce/Iso |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Betaalbaar Veterinair Product, Infusiepompen, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | INFUSIEpompen, MI23, CE/ISO GOEDGEKEURDE Veterinaire Medische apparatuur en Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | De veterinaire Pompen van de Productinfusie, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| naam | Betaalbare infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Naam | Flexibele Stapelbare automatische aangedreven vrije de stroomklem van de Infusiepomp |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Naamproduct | CE/ISO de goedgekeurde pomp van de het Ziekenhuisinfusie |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |
| naam | Betaalbare witte infusiepompen, Mi20, Ce/Iso Goedgekeurd het Ziekenhuismateriaal |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-1800ml/h regelbaar, ±20% |
| naam | De veterinaire Pompen van de Productinfusie, Mi23, Ce/Iso Goedgekeurde Levering |
|---|---|
| Infusievolume | 0.01-9999.99ml, Stap door 0.01ml |
| Stroomtarief | 0.01-1800ml/h, Stap door 0.01ml/h |
| Nauwkeurigheid | ±5% |
| Zuivering/Haptarief | 1-2200ml/h, Stap door 1ml/h |